top of page

Usługa - CIĘCIA PLOTEREM

Genius RS-A to podstawowy stół do cięcia materiałów spiekanych, który umożliwia cięcie na sucho liniowych i kształtowych arkuszy ceramicznych w prosty i intuicyjny sposób. Intermac poszerza swoje horyzonty cięcia o materiały ceramiczne o małej grubości dzięki nowej technologii, która umożliwia łatwe cięcie elementów o grubości do 12 mm (w przypadku cięć liniowych) i 3 mm (w przypadku cięć kształtowych).

INNOWACYJNE MATERIAŁY

Materiały ceramiczne to materiały innowacyjne, stworzone sztucznie przy użyciu określonej innowacyjnej technologii. Intermac zapewnia kamieniarzom innowacyjne procesy obróbki, które pozwalają zoptymalizować obróbkę takich materiałów.

1091_n_GeniusRSA_slider1_rid.png
1087_n_GeniusRSA_componenteprodotto_pins_rid.png

IDEALNY DLA INNOWACYJNYCH I WYSOKIEJ JAKOŚCI OKŁADZINY

Do cięcia materiałów spiekanych typu laminam, kerlit, gres porcelanowy, o grubości od 3 do 12 mm do cięcia prostego i 3 mm do cięcia kształtowego arkuszy częściowo obrobionych. Idealny do wyposażenia wnętrz (okładziny wewnętrzne, podłogi), blatów kuchennych, budownictwa (elewacje wentylowane, parapety drzwi/okien schodów, parapety).

MAKSYMALNA ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Po zintegrowaniu z inteligentnym oprogramowaniem rozwiązania Intermac służą do minimalizacji interwencji operatora, zapewniając wyraźniejszy przegląd całego procesu, a także wyższy poziom bezpieczeństwa. Produkt, bez którego nie obejdą się wiodące huty szkła. Interfejs operatora jest prosty i intuicyjny, a także umożliwia import programów cięcia wygenerowanych przez szereg optymalizatorów dostępnych na rynku, dzięki zintegrowanemu uniwersalnemu modułowi OTD (Optimiser Transferring Data). interfejs automatycznie określający parametry cięcia i generujący program dla stołu cięcia.

1112_n_intermac_software_glass.png
bottom of page