top of page
IMG-20230906-WA0026.jpg
O NAS

Jesteśmy polskim producentem wysoce funkcjonalnych i estetycznych blatów ze spieków kwarcowych, kamienia i szkła. Tworzymy najwyższej klasy elementy wyposażenia wnętrz dla polskich i zagranicznych fabryk, salonów meblowych, hoteli. 

Za naszą jakością stoi nowoczesna technologia, pozwalająca na dokładność zaprojektowanego kształtu blatu i dowolną obróbkę jego krawędzi. Posiadamy własne wzory mebli oraz realizujemy zamówienia według parametrów podanych przez klienta.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidulanych, komercyjnych, projektantów, architektów, salony meblowe. Z chęcią doradzimy i podpowiemy, które rozwiązania będą idealne do stworzenia oryginalnej aranżacji Twojego pomieszczenia. Zachęcamy do skorzystania z porad doradcy poprzez kontakt telefoniczny lub formularz kontaktowy. Jeżeli chcesz zobaczyć nasze produkty na żywo zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroomu i zakładu produkcyjnego w Płocku.

Tomasz Pietrzak

CEO

Konstruktor i główny wykonawca wyspy MODULTOP

Kreatywny, pracowity, ambitny. Z zamiłowania konstruktor, z wykształcenia absolwent Warszawskiej Politechniki na Wydziale Mechatroniki, specjalność Automatyka i Robotyka. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia naukowe. Specjalista od tworzenia robotów mobilnych. 

Jednym z jego najnowszych zawodowych odkryć są spieki kwarcowe. Dzięki połączeniu wiedzy dotyczącej obróbki szkła i spieków kwarcowych oraz z zakresu innych dziedzin, opatentował kompozyt GLAMITAB.

  • Facebook
Pêock_14.jpg

Produkujemy rocznie

  • blisko 20 000 szt. blatów

  • przerabiamy około 25 000 m2 spieku

  • ponad 2600 szt. blatów klejonych ze szkłem różnej grubości

Eksportujemy

Blisko 50% naszej produkcji do krajów takich jak Czechy, Belgia, Holandia, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania,  Wyspy Kanaryjskie

Zatrudniamy

Ponad 20 osób

kwadrat-02-01-01.png
bottom of page